Cookidoo® - podsumowanie 2021: poznaj statystyki Twoich wyśmienitych potraw

Lepsze od wspólnego posiłku przy stole jest tylko dzielenie się swoimi kulinarnymi osiągnięciami z rodziną i przyjaciółmi. Właśnie dlatego stworzyliśmy Cookidoo® - podsumowanie 2021, ekscytujące statystyki Twojego gotowania przez cały rok!

Wiemy, że przez cały rok wszyscy byliście zajęci przygotowywaniem pysznych dań niczym z restauracji w swoich urządzeniach Thermomix®. Tylko w Polsce nasi domowi kucharze przygotowali 55,3 miliona przepisów z 4 000 różnych składników. Przygotowano ponad 48 milionów kilogramów jedzenia, co oznacza, że w 2021 roku było wiele zaspokojonych podniebień! Chałka z kruszonką to najczęściej przygotowany przepis w całym kraju!

Dzięki Cookidoo® - podsumowanie 2021 możesz śledzić swoją kulinarną podróż z urządzeniem Thermomix®, odkrywać ulubione przepisy członków swojej rodziny, wyznaczać cele na nadchodzący rok i zadziwiać społeczność internetową swoimi dokonaniami! Co najlepsze, możesz opublikować swoje indywidualne statystyki i infografiki w mediach społecznościowych, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami z urządzeniem Thermomix®! Zaloguj się do aplikacji Cookidoo®, aby zobaczyć podsumowanie Twojego gotowania przez cały rok i pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Należy Ci się to!

Jeśli nie udało Ci się w tym roku, nie martw się! Zmień ustawienia zgody na wykorzystanie danych osobowych w TM6 lub przygotuj więcej przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami, aby w przyszłym roku wziąć udział w zabawie! Jeśli zaktualizujesz swoją zgodę i spersonalizujesz Cookidoo®, zaczniemy tworzyć Twoje statystyki, które będą zawierać interesujące fakty na temat Twojego gotowania w 2022 roku! Dodatkowo, przez cały rok będziesz otrzymywać spersonalizowane rekomendacje dotyczące przepisów na Cookidoo®!

Aby wyrazić zgodę na urządzeniu Thermomix® TM5, upewnij się, że jest ono połączone z Internetem za pomocą Cook-Key®. Wybierz kolejno Ustawienia / Prywatność / Diagnostyka i użytkowanie. Wybierz „Personalizuj Cookidoo®”.

Udanego gotowania!

Zobacz najczęściej przygotowywane przepisy w 2021 roku